PRESTİJLİ PROJEYE, PROFESYONEL HABER SİTESİ

PRESTİJLİ PROJEYE, PROFESYONEL HABER SİTESİ

26 Temmuz 2013 Cuma 16:08
Bu haber 3757 kez okundu

NİTELİKLERİ BAKIMINDAN "DEV PROJE" ADI İLE ANILAN VE BÜYÜK BİR PRESTİJE SAHİP OLAN ANKARA YAYLAŞEHİR PROJESİ KAMUOYUNDA, PROJEDEN HABERDAR OLMA İHTİYACINI BERABERİNDE GETİRDİ.

PRESTİJLİ PROJEYE, PROFESYONEL HABER SİTESİ
banner84
ANKARA YAYLAŞEHİR’İN HABER SİTESİ YAYINDA

Projenin Ankara Güneykent sınırları içerisinde yer alması, 10 bin konutluk 50 bin nüfus kapasiteli bütüncül  bir proje olması, projenin büyüklüğü, Ankara’nın gözbebeği uydu kent olma hedefi, üyelerinin seçkin topluluktan oluşması, istihdam olanakları sunması , her alanda topluma kazanç sağlayacak olması, ülkemize ciddi anlamda katma değer kazandırması  YAYLASEHİRHABER.COM sitesinin kurulmasına zemin oluşturdu.

YAYLASEHİRHABER.COM internet haber sitesi,  sadece Yaylaşehir projesinin yapım sürecinden haberdar etmek için değil, şehir tamamlandıktan sonra da var olan YAYLAŞEHİR markasına,  daha çok değer katmak için, uzun soluklu bir proje olarak yola çıktı.

PRESTİJLİ PROJEYE, PROFESYONEL HABER SİTESİ
Haber sitesi, incelendiğinde özgün bir içeriğe sahip olmakla birlikte yöntem olarak profesyonel yayıncılık (görsel, sesli iletişim, video haber) sistemini de içerisinde barındırmaktadır.

YAYLAŞEHİRHABER.COM SİTESİNİN HEDEFLERİ
YAYLAŞEHİRHABER.COM’un uzun vadede hedefi  ANKARA YAYLAŞEHİR üyelerinin ve yöneticilerinin dünya ve ülke gündeminde etkin bir şekilde söz söyleyebilmesine olanak sağlamaktır.

HABER  SİTESİNİN İÇERİĞİ
Örnek gösterilecek bir içeriği hedefleyen YAYLAŞEHİRHABER.COM sitesi, zamanla daha zengin bir içeriğe kavuşarak kamuoyu ile etkileşim içerisinde olmaya devam edecektir. 

ETKİLİ İLETİŞİM ARACI- SOSYAL MEDYA
Sosyal medyadan (facebook, twitter) etkin bir şekilde istifade edilmesi öngörülen haber sitesi ile her haber , sosyal medyanın en çok konuşulan #hashtag leri ile dünya ve ülke gündemine entegre olacak şekilde paylaşılarak haber sitesine linkler verilemektedir. Projeye ilgi duymayan kitleler sosyal medya aracı ile uyarılarak devamlılıkve etkileşim sağlanacaktır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur

www.yaylasehirhaber.com

www.twitter.com/yaylasehirhaber

www.facebook.com/yaylasehirhaber

İLGİLİ HABER

YAYLAŞEHİR'DE NELER OLACAK?
plus.google.com/116600076548526802892

Yorum Gönder